• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено EVGA GTX 1060 SSC GAMING 3GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,089
1,346
Скопје
Се продава графичката карта од насловот, купена ми е од оглас пред неколку месеци и не и ја знам историјата.
Откако ја купив ја користам во персоналниот компјутер и функционира беспрекорно.
Повеќе инфо околку спецификациите тука.
13.000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно