1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Everything you’ve read about Vista DRM is wrong

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од светот' започната од Ata, 18 Септември 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Ata

  Ata
  Intern

  403
  1
  21 Април 2007
  Everything you’ve read about Vista DRM is wrong

  Извор: http://blogs.zdnet.com/Bott/?p=299&tag=nl.e539

  Четири страни е , па copy-paste да правам е глупо, тие што ги интересира ќе си прочитаат на линкот.

  Ама се некако мајкросот од лага во лага го фаќаат, од измама во измама.
   
 2. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
Слични теми
 1. vj_vip
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,250
 2. HijackHacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,723
 3. Alien
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,236
 4. Vavo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  621
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...