• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Еве ме пак

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

TheWizzz

Intern
1 ноември 2007
123
3
После подолго време отсутност, еве ме пак на форумов, благодарение на колегите Fiasco, COMANDER и оној досаднион, aleksandar_te. Поздрав.
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,441
1,217
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:dobredojde:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хмммз...Епа ај.. Добредојде назад.. Се надевам дека ќе се адаптираш на темпото :))
 

James

Intern
8 јули 2008
336
13
@Fiasco
Знам за тебе дека си од Велес, затоа реков ПОВЕЌЕ, не реков сите. :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #16

TheWizzz

Intern
1 ноември 2007
123
3
не сум од Тетово, од Гостивар сум...сепак фала на пречекот...и јас се надевам дека ке се адаптирам на темпото:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно