• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

eve me pak po podolgo vreme

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

orce

Баниран/a
30 септември 2007
5
0
zdravo od mene.eve me povtorno po nekolku meseci pak na vasiot forum.gledam i bas sum radosen sto imate golem broj na novi clenovi,a so toa i mnogu poveke temi za diskutiranje.od denes vetuvam deka p0oveke vreme ke posvetam na it,com,mk.pozdrav do site koi clenuvaat na it.com.mk:spienje:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

orce

Баниран/a
30 септември 2007
5
0
eve ova veke mi e 6 saat postojano na vasiot forum.izgledA PRETERAV
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,563
Членови
30,069
Најнов член
Кристина Ставрева
На врв Дно