• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Еве ме и мене - здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Retardinjo

Баниран/a
16 јуни 2007
36
0
Здраво на сите..
Еве подолго сум на форумот, повеќе го читам - па сега сакам малце поактивен да бидам..
Многумина ме знаат така да нема потреба да се претставувам
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Retardinjo

Баниран/a
16 јуни 2007
36
0
еве скапав од работа денеска.Требаше да направам програма за една фирма, добро ме платија :LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,922
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно