1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

European Hardware Awards 2016

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од светот' започната од Astraion, 1 Јуни 2016.

Тагови:
 1. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,631
  2,458
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  http://www.eha.digital/awards/european-hardware-awards-2016-winners-announced/
   
  PandaBomber, FLEGMA и на psyside им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  990
 2. Alexandar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,013
 3. darkone
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,871
Вчитување...

Сподели

Вчитување...