1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ethernet over Power Adapter ?

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Noe, 15 Април 2009.

 1. Noe

  Noe
  Intern

  106
  2
  23 ноември 2007
  Mozebi znae nekoj ili e zapoznaen kade bi mozel da najdam Ethernet over Power Adapter vo Skopjevo? Odnapred blagodaram na site sto ke mi posocat kade mozam da go najdam . :brmbrm:
   
 2. 386ka

  386ka
  Gaining Experience

  2,360
  189
  22 Декември 2007

Сподели

Вчитување...