• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ethernet Card Driver

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Turbut

Intern
13 јуни 2008
31
0
Moze li nekoj da mi najde drajveri za Mreznava???
NIC-G2 Ethernet Card PCI Gigabit 32bit
Se utepav od baranje...:-(
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,589
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно