• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ESRA Film Academy

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ice

Intern
1 ноември 2007
1
0
Moze li nekoj da mi kaze nekoja informacija poveke okolu novata akademija za film vo makedonija.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,273
1,910
www.iwmnetwork.com
Освен тоа дека официјалниот веб сајт им е http://esra.com.mk/ и дека имам гледано реклами на А1 неможам друго да кажам, оставам на некој друг член.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,575
Мислења
823,699
Членови
28,077
Најнов член
Brlebrle
На врв Дно