• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

epson

  • Ја почнал/а темата
  • #1

deni_sk

Intern
12 април 2007
11
0
koristam epson stylus 680 color,arno ama na sred printanje mi prestanuva i pocnuva da stampa hieroglifi-ha ha ha.
izgleda drajverite ne se kako so treba.ke moram da najdam novi drajveri.
samo uste da najdam od kade da gi simnam.
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Најдобро би било да ги унинсталираш старите драјвери од твојот принтер и да ги инсталираш најновите драјвери за твојот EPSON Stylus Color 680.
Драјверите можеш да ги симнеш тука ;)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно