• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Епа, хелоу!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Neptvn

Intern
13 октомври 2007
16
0
Ете, здраво и од мене :D. Секоја размена на знаење и опуштен муабет за теми кои се интересни се добредојдени. :) Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно