Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Entry Level Hot-Swappable keyboard Red Dragon K556

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
996
no_retreat додаде нов оглас:

Entry Level Hot-Swappable keyboard Red Dragon K556 - 2.000 ден.

На продажба тастатура Red Dragon K556 или тако звана Red Dragon Devajaras.
Купена од Галера пред нешто повеќе од 1 година, работи безпрекорно и нема никакви козметички и механички забелешки.
Истата доаѓа со оригинална кутија, switch puller, keycap puller, extra 10 switches, user manuel and sticker.
Тастатурата нема претрпен ниту еден мод, користена е како што е купена.
Истата има full aluminium body, brown outemu switches.

[URL...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.273
Мислења
977.695
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно