• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

enter emisija muzika

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Vuki_Net

Intern
15 април 2007
1
0
zdravo decki imam edno baranje do vas, ako nekoj znae kako se vika pesnata sto odi vo pozadina vo emisijata enter ve molam kazete mi
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно