1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Enmotus Fuze Drive for PC

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Mile Kitic, 10 ноември 2018.

 1. Mile Kitic

  Mile Kitic
  Intern

  33
  13
  7 ноември 2018
  Машко
  Dali nekoj go ima koristeno i saka da spodeli iskustva? Od istata firma so go pravi i Amd storeMI. Imaat pojacana verzija za AMD so koristi i del od Ramot i za Intel verzija.
   
Слични теми
 1. StenmarC
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,778
 2. HijackHacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,696
 3. Fiasco
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,393
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  799
 5. Whisky Vishera
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  919
Вчитување...

Сподели

Вчитување...