• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Enjoy the beatboxer...

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Ova e definitivno najakoto nesto sto sum go slusnal dosega.
Ne ni mozam da zamislam kako moze da reproducira takvi zvuci.
Lugeto se genii bravo :D .
A tebe D ti blagodaram za temava navistina e fenomenalna;) .
Pozdrav.
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Zakon e bateto. Jas isto imam vo zivo slusano edni batinja kako prat zvuci i navistina e mnogu dobro. Mislam deka bea od Veles. Ne znam kako mozat da izdrzat ama alal neka mu e
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,170
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно