1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Encore DVD

Дискусија во форумот 'Видео и аудио продукција' започната од Angel, 18 Јуни 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Angel

  Angel
  Intern

  314
  25
  21 Април 2007
  Eve edna tema za eden od najdobriete programi za DVD produkcija. Sekoj svoeto iskustvo neka go kaze tuka. A i ako nekoj moze da mi pomogne bi bil blagodaren. Imeno ako stavam motion menu so loop point, ne ja dobivam navigacijata na linearen DVD player se dodeka ne zavrsi prviot interval. Dali nekoj uspeal da go nadmine problemot?
   
 2. direktor.e

  direktor.e
  Intern

  608
  4
  6 Април 2007
  Vo properties na Motion menu da li si probal da setiras akcija za Menu dugmeto?
  Inaku soliden e, ima nekolku mani, a posledniot CS 3 e vmetnat vo premiere, pa ke vidime na sto ke lici toa
   
Слични теми
 1. prichina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  923
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...