• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Emi Medija

  • Ја почнал/а темата
  • #1

demon de vil

Intern
21 април 2008
13
0
www.facebook.com
Здраво.Сакам да ве прашам нешто,само незнам дали ќе можете да ми помогнете: дали знаете каде има претставништво на еми медија?Барав на интернет,ама никако да ми најде,и ако знаете повеќе(8 се вкупно),кое е најблиску до населба Автокоманда?!
Однапред благодарам.... :bravo:
 

macedonia

Intern
1 јануари 2008
78
2
Здраво.Сакам да ве прашам нешто,само незнам дали ќе можете да ми помогнете: дали знаете каде има претставништво на еми медија?Барав на интернет,ама никако да ми најде,и ако знаете повеќе(8 се вкупно),кое е најблиску до населба Автокоманда?!
Однапред благодарам.... :bravo:
http://www.emimedia-mk.com/proizvod/zanas.aspx
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,949
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно