1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Embedded systems programiranje

Дискусија во форумот 'Assembly' започната од nikolahn, 14 Март 2008.

 1. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,107
  10,406
  23 Јануари 2008
  Манга
  Dejan, уште ли не најдовте соодветен човек за тоа работно место?
   
 2. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,232
  508
  3 Април 2008
  од кај ги купуваш? преку интернет ли?
   
Слични теми
 1. _EAX
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,873
 2. BroLab
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,153
 3. Forumko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,313
 4. Flash
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  710
 5. Dejan_
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,071
Вчитување...

Сподели

Вчитување...