• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

`ello!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DoomiX_MDK

Gaining Experience
9 април 2007
174
109
Hi!!! Bidejci kako nov clen go postaviv mojot prv post, a se nemam pretstaveno, da ja ispravsam taa mala greska. :rolleyes: 19 godini od Kumanovo, so momentalno mala dilema za izbor na fakultet i nasoka.:zbunet2: Thumbs Up :bravo: za forumot, redno bese da dobieme MADE IN MACEDONIA FORUM, za da ne cepkame nonstop po stranskite.ako ima nekoj neso da prasa .....neka prasa....pozdrav!!;)
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Благодарни сме за пофалбите и добредојде на форумот се надевам дека ќе уживаш... ;)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
:dobredojde:
Ако си еден од многуте што се "заболени" од болеста наречена PC, тогаш ти порачувам да се запишеш на некој факултет за ИТ :bravo: .
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

DoomiX_MDK

Gaining Experience
9 април 2007
174
109
:dobredojde:
Ако си еден од многуте што се "заболени" од болеста наречена PC, тогаш ти порачувам да се запишеш на некој факултет за ИТ :bravo: .
Thanks for advice, toa i planiram samo da razgledam so i kakvi nasoki se nudat:rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,000
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно