• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Elisa Media Center

  • Ја почнал/а темата
  • #1

finger.k4

Intern
9 април 2007
228
3
www.myspace.com
Me interesirase dali nekoj do sega koristel Elisa, i ako DA kako e zadovolen.
Jas go probav i mn atraktivno izgleda ama dosta vreme mu treba da gi load-a stvarite (pogotovo sliki).
Za tie sto ne znaat za sto zboram:

home page:
http://elisa.fluendo.com/

ili poglednetego videovo:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=n_Hkr5GyrA0"]http://www.youtube.com/watch?v=n_Hkr5GyrA0[/ame]
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Хм... баш е интересно ... овие дена мора да го инсталирам :)
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
135
Го симнав, пробав.
Тапа, само фајлови што ти се во Music, Pictures, Videos наоѓа :chudenje:
Сепак, уште се работи на ова :)) Look's promising :))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

finger.k4

Intern
9 април 2007
228
3
www.myspace.com
Го симнав, пробав.
Тапа, само фајлови што ти се во Music, Pictures, Videos наоѓа :chudenje:
Сепак, уште се работи на ова :)) Look's promising :))
da da :) i jas istoto go primetiv kaj mene na mashinata, ama na videovo vlagase duri i vo fajlovite sto se na mrezata !?! moze neznaeme kako da go rabotime uste :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,651
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно