1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Електрични скутери совет.

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од Tramspotting, 8 ноември 2018.

 1. Tramspotting

  Tramspotting
  Intern

  11
  43
  30 Јануари 2013
  Машко
  Добар ден драги пријатели на технологијата. Долго време луркер сум ретко пишувам. Ама ми треба совет од вас.

  Сакам да купам електричен скутер или скејт, не возам кола а ми треба за секојдневно развозување. Може ли да ми посочите кој каде продава, што вреди да се купи итн.

  Згора на тоа како одат работите со субвенции ...

  Ви благодарам однапред!
   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tramspotting

  Tramspotting
  Intern

  11
  43
  30 Јануари 2013
  Машко
  И длабоко се извинувам ако веќе постои пост за ова, барав ама неможев да најдам по форумиве.
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 3. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  678
  360
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
 4. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,175
  3,468
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Не знам кој друг продава, знам за овој, на Шаоми. Наводно биле океј, ама немам искуство.
  Mi Electric Scooter (Black)
   
 5. Tramspotting

  Tramspotting
  Intern

  11
  43
  30 Јануари 2013
  Машко
  Фала ви за брзите одговори дечки! Сега детално ќе разгледам за ова!
   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...