Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Електрична гитара Jackson DINKY ARCH TOP JS32

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Електрична гитара Jackson DINKY ARCH TOP JS32 - 13.000 ден.

Продавам електрична гитара
Jackson JS SERIES DINKY ARCH TOP JS32 DKA-M, MAPLE FINGERBOARD, SNOW WHITE
Гитарата е две години стара, свирена е само во домашни услови, комплетно за чувана и одржувана во Мими од каде што е купена.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Обнова.
Ако некој има нешто да понуди и за замена (само да не е графичка) бујрум:)
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Ја мислам дека е греота да продаваш ваква љубовница.
Подобро е на ѕидна сталка да краси некој ѕид. :)
Понежната половина (читај: шефот) не толерира повеќе од три истовремено, затоа лепотицава мора да одстапи место за друга, помлада;)
Circle Of Life...
 

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.213
5.224
Битола
Дај акустична ако имаш резерва да ти земам, електрична иам фаќа прашина, ме мрзи да ја уклучувам.
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Огласов според правилата има важност уште само два дена.
Дајте понуда да не морам се од почеток...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.208
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно