1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 2 Септември 2019.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко
  Продавам електрични скутери

  Има на залиха Бели и Црни.

  Батеријата трае : 20 КМ.
  Максимална Брзина : 20 km/h


  Цена : 20000 Денари.
  20190902_123308.jpg
   
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко
  Тротинетот не е XIAOMI.

  Кинеско е , меѓутоа јас лично користам вакво 5 месеци и немам никакви проблеми .
  За секаква информација слободно пишете ПП за да ви одговорам лично.


  И да има корекција во цената :

  НОВА ЦЕНА :
  17,000 ДЕНАРИ.
   
  На gOJDO и Pane24 им се допаѓа ова.
 3. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...