1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 27 Јуни 2019.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  Продавам електричен скутер
  ЛИНК
  36В * 4,4AH
  Батерија трае : 20КМ

  Гаранција лично од мене 3 Месеци.
  Нов Неотпакуван , на залиха 15 Комада.


  Цена : 15,000 Денари.
   
  Nomad, gOJDO и на Arabian им се допаѓа ова.
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  БУМП :
  Попуст
  200€
   

Сподели

Вчитување...