1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

elago E6M

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 6 Февруари 2020.

 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  [​IMG] [​IMG]

  Нови неотворени
  Цена 1000ка / на мој трошок карго до дома


  [​IMG]

  Прифаќам плаќање во BTC 18$ за слушалките
   
  Последна промена: 6 Февруари 2020
 2. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 3. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  Bump - 900 последна цена со мој трошок за каргото
   
 4. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011

Сподели

Вчитување...