1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Екстензија за Chrome: Само Македонија

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Alucard, 19 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  284
  234
  21 Мај 2017
  Најтрагично е што ова не мења ни на форуми туку локално дома на пребарувачот, ама 2019 сме луѓе се тригернуваат на се и сешто и одма споредби со хитлер наци итн
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,008
  536
  12 Април 2017
  Машко
  Страшна работа :D

  Нека си постои екстензијата, дефинитивно е интересна, но не мислам дека е во согласност со уставот на Република Македонија. Ипак, името е Северна Македонија.
   
  На Fatal1ty_ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,774
  1,882
  8 Мај 2007
  Машко
  Северна Кореја не постои.
  Твојата неинформираност постои.
  Твоето пријавување за ширење национализам е тоа што е ужасно.
   
  На toplel, bicikle, Маша и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,411
  25,086
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  @Alucard Поради лошиот правец во кој се движи дискусијата, темата ќе ја затворам,
  Нема да ти ја избришам нека стои за оние кои сакаат да си ја користат екстензијат, али коментарите се многу надвор од темата.

  Поздрав, ако нешто не си задоволен пиши пп
   
  Banjifiko, Avid и на Alucard им се допаѓа ова.
 5. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,978
  3,100
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Од увек ми се свиѓала личната борба на секој за тоа во што веруваш, на било кој начин. Али никад не би ми паднало на памет ваква фора :)
  Свака част :)
   
  Avid, 1s3ct0wN и на Alucard им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...