• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ekran / display za g500

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Blahah

Gaining Experience
13 јануари 2018
118
62
ima nekoj ekran za lenovo g500 da go vratam u zhivot?
 

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
346
268
Битола
Мислам дека од овие што ги продавам ќе одговара , пред некој месец ги имав огласено на ИТ форумот . Еве линк од темата
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,679
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно