• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ефективен, лесен, навидум прост... маркетинг

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Dare

Intern
8 април 2007
141
2
Ми се свиѓа концептот на viral marketing...се пренесува од човек на човек...можеби најефективниот концепт кој многу луѓе не знаат да го искористат правилно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,556
Мислења
823,224
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно