Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам EeePc делови + електроника од тв

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.252
32.054
roka.mk
Fatal1ty_ додаде нов оглас:

EeePc делови + електроника од тв - Проценка

Подарувам EeePc нема батерија ни хдд за делови, исто така комплет електроника од плазма телевизор.

Не знам што е исправно што не.

Ако на некој му треба или работи со вакви ствари му ги подарувам, ако не идат во електронски отпад.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно