• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Едноставен joomla 1.5 темплејт

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sojic

Intern
29 април 2007
435
23
Имам искодирано xhtml конструкција за joomla.

Ми треба некој да направи joomla 1.5 темпјет, да ја дотера joomla-та (менија, подменија, категории)....

Понуди на ПП.

Нема многу работа, а треба брзо да се заврши (3-4 дена)
 

Moscow_BoY

Intern
12 јуни 2007
260
4
securzone.blog.com.mk
stavi printscreen od xhtml da vidime kakva e so sto si imame rabota
drugo kazi kolku plakas

Мислам дека би требало сите заинтересирани за работата да дадат своја понуда, нема логика во тоа да барате од човекот некаква цена.
А sojic, за да можат заинтересираните да ти дадат понуда мислам прво треба да им дадеш по конкретни информации во врска со проектот.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
da vo pravo si moscow boy

ne znaeme ni kakov e templejtot sto go ima ni nisto

a pod toa kolku plakas mislam kolkav mu e budzetot kolku planira da izdvoi

a sekoj ke mu kaze kolku bara naravno
pozz
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

sojic

Intern
29 април 2007
435
23
За пола сат идам на пат, вечер (сабота навечер) ќе дадам линк до темплејтот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,089
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно