• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

edno prasanje

M

Mr.Alien

Гостин
Еми ако де....како што велат браќа срби, КО ПИТА НЕ СКИТА! :)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Уште би додал:
Кој чека ќе дочека. :) Само малку стрпливост.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,661
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно