1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Една Divi лиценца за една LiveCanvas лиценца

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Глупав, 6 Февруари 2020.

 1. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  382
  180
  20 Април 2008
  Машко
  Ако некој случајно му се наоѓа LiveCanvas WordPress builder со лиценца,
  би сакал ако е заинтересиран размениме софтвер за по една web-страна,
  со намера да поднаучам нешто за LiveCanvas,
  бидејќи од прв поглед ми побуди љубопитност.
  Доколку има некој/а кој ќе ми обезбеди API key за LiveCanvas за една страна,
  zа противуслуга би внесол еден API key кај него за Divi WordPress builder.

  Благодарам за интерес
   
 2. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  382
  180
  20 Април 2008
  Машко
 3. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  382
  180
  20 Април 2008
  Машко
  случајно некој??? (уште еднаш да си пробам среќа...)
   
 4. Feelyo

  Feelyo
  Gaining Experience

  67
  62
  2 Април 2017
  Машко
  LiveCanvas: the best Bootstrap 4 WordPress Page Builder

  upload_2020-2-26_1-51-5.png

  Ако ова ти носи пари, вреди да инвестираш, а воедно имаат и money-back, а исто така верувам дека дури ако им пишеш на support дека би ти дале и trial лиценца
   

Сподели

Вчитување...