1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Едитирање на веб страна

Дискусија во форумот 'HTML, CSS, JavaScript, XML базирани' започната од Tranquility, 20 ноември 2019.

 1. Tranquility

  Tranquility
  Intern

  2
  0
  1 Април 2017
  Здраво дечки!

  Ми треба некој што има искуство со работење на AWS (најверојатно и Git) за едит на веб страна изработена во Ангулар код и хостирана на AWS.
  Треба да се едитираат неколку веќе поставени копчиња (пример, наместо Submit да стои Send) и да се додадат неколку слики во галеријата.
  За подетални информации испратете ми порака. Тука би се договориле и околу цената и начинот на исплата.

  Бидејќи страната не трпи многу измени, ова е one time project, не оглас за водење на веб страна.
   
 2. Tranquility

  Tranquility
  Intern

  2
  0
  1 Април 2017

Сподели

Вчитување...