Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Едит на плагин

undergrounde

Gaining Experience
11 декември 2009
527
397
Во прилог имам еден плагин за програма што ја користам. Има мал баг што ми смета. Знае ли некој на кој начин може да го изменам?
Ќе платам соодветно за услугата
Благодарам
 

Атачменти

  • import.bxf.zip
    1 MB · Прегледи: 16

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно