• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Еден предлог

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Haribda

Intern
2 декември 2007
20
2
Доста ве кудев, не сте толку лоши, :muahaha: еве еден добронамерен предлог.

Би било добро да се отвори посебен подфорум за ГПС технологијата. Овие гаџети стануваат се поинтересни со тек на време и се повеќе луѓе се интересираат за нив бидејќи стануваат се попристапни. Добро би било да се отвори подфорум кај Радио, телевизија, фиксна телефонија и друго само за овие материјали каде би се разменувале мапи, информации, подршка, совети и слично.

Поздрав.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,018
www.iwmnetwork.com
Благодарам, ми се допаѓа предлогот.

Ќе биде дискутиран во посебниот дел од форумот за администратори и модератори и во оваа тема ќе бидат известени членовите за одлуката.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно