• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Еден добар мајтап!

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Lele kolku freak tip se zgaziv od smeenje i + me rasoni vo ovie docni vecerni casovi ili rani utrinski casovi kako sakas.Kako i da e interesno i smesno:LOL::LOL:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
хахахах алал му вера се изнасмеав... Поготову кога го праша каде си? -на работа.
Почна да му се дере, како попче си кажа каде е :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно