• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Eclipse

dime

Intern
13 мај 2008
163
3
Imase, toa e tocno, ama togas mislam deka javata tamu bese samo kao specializacija u poslednata godina taka nesto..
 

finger.k4

Intern
9 април 2007
228
3
www.myspace.com
@tinodj: za tebe specijalno ke pustam peticija deka zosto mojot jazik e slavic vo mojata diploma da pishuva CITY College Solun ;) ili i College ne e na makedonski pa treba da se menuva? :))))))

i btw, prasav cisto informativno dali se uci Java bez namera da se falam deka fakultetot na koj sto sum imal moznost da otidam e podobar od makedonskite!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
856,283
Членови
29,738
Најнов член
Sasko mkd
На врв Дно