1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

eBay продавње

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од MagicalTurtle, 31 Мај 2020.

 1. MagicalTurtle

  MagicalTurtle
  Intern

  24
  23
  17 Април 2020
  Здраво, сакам да прашам дали некој има продавано на eBay работи и како одат стварите, на што треба да се пази и ред други работи, чисто совет или искуство.
  Фала ви.
   
 2. ml30kl

  ml30kl
  Intern

  16
  0
  8 Февруари 2009
  Јас продавав но ми го затвориа акаунтот пред доста време,сакам пак да пробам продажба.
   

Сподели

Вчитување...