• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ebay.com

  • Ја почнал/а темата
  • #1

cecko777

Intern
30 септември 2008
5
0
dlai nekoj znae dali moze da se prodava od makedonija na ebay .
i dali moze da se prima plakanje preku bank to bank wire transfer.
 

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
За првото би требало да може,а второто незнам за сигурно..

Најдобро пиши маил до администрацијата на е-вау и ќе ти разјаснат они...
А исто можеш и да пробаш директно да купиш/продадеш нешто...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,509
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно