• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

EasyMP3 by DigiSoft

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
695
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
pa napraj i za pomalce od 128 bit da mozes da gi prais zs ke go koristat mn za na mob. :))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

DigiSoft

Баниран/a
7 февруари 2008
63
7
pa napraj i za pomalce od 128 bit da mozes da gi prais zs ke go koristat mn za na mob. :))
He abe jas toa za primer go dadov, imas opcii i moze da namestis vo kolku sakas. :D

Zaboraviv da kazam deka programov mi e uste vo izrabotka taka da rabotat samo osnovnite raboti odnosno golem del od funkciite mozno e da ne se voopsto implementirani. :D
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
ако ако,добро е ова,да немав ваков програм,ке го симнев и ко го користев,ама кога ке го завршиш можда ке размислам да го сменам стариот програм.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно