1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Earpiece за A8 A530

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од toshex, 18 Мај 2019.

 1. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,956
  3,953
  18 Септември 2013
  Машко
  Ми треба (локално/итно) звучник (earpiece) за Samsung A8 A530 модел. Ако некој има делови или пак добра цена за расипан уред со исправен звучник - пишете понуда.

  Исто и ако знаете кај има на лагер у МК - баравме по познативе продавници веќе али можда сме испуштиле некаде.

  Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...