• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

E pa zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.

Psychoo

Intern
1 мај 2008
374
7
Ohrid
Zdravo decki jas sum Aleksandar... na forumov sum po preporaka od Fuzy mi kaza deka mnogu e dobar i ne me lazel pozz :D
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Welcome @ IT.com.mk

Имај пријатен престој, почитувај ги правилата и другите членови и уживај ;)
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
898
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добредојде! Чувствувај се како дома.:D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Добро ни дојде :))

И не се плаши од drown, од добрите нинџи е..


Off topic:
fuUuUzZzZy & Jano
Same avatar? Oh come on guys, be more creative :p
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Isto i @genius go ima toj avatar :rolleyes:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Welcome to the world of IT. и како што има у потпис Stefanot нашиот мил администратор RTFR - Read the fu*kin rules
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
:dobredojde:
И јас сум неодамна на форумов и мозам (со сигурност) да ти казам дека форумот е закон и ако имас некој проблем со компјутерот можеш слободно да пишеш и сигурно ке добиеш некое мислење за твојот проблем.
Поздрав
СТОЛЕ................!
:naoruzhan:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,356
Членови
30,794
Најнов член
meli2011
На врв Дно