• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

E ова е вистинско априлили :-)

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Греота ги зезаат пингвините... Не се оне криви што се cute and fluffy... И имаат екстра мевце :))
Стварно беше добро
 
M

Mr.Alien

Гостин
Фантастично направено...секоја чест!
И добра идеја, btw.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Добра замисла и перфектна реализација. Браво!:bravo:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Јако е нема што, а и добро е направено, навидум ќе помислиш дека стварно знаат да летаат.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,078
Мислења
837,986
Членови
28,992
Најнов член
OptimusMKD
На врв Дно