• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

E-mail на Sony Erricson T290i

  • Ја почнал/а темата
  • #1

demon de vil

Intern
21 април 2008
13
0
www.facebook.com
:dobredojde:
Сакам да ве прашам нешто: имам Sony Erricson T290i и сум на Cosmofon, а сакам да го гористам емаилот што го има телефонот, но незнам како да го подесам.
Маилот ми е на Yahoo!
Па го молам секој кој што знае како да можам да си проверувам пошта од мобилниот, нека ми пише...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,595
Мислења
824,245
Членови
28,088
Најнов член
JonTurk
На врв Дно