• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

e-Magazini

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Ме интересира дали некој го има списанието хакин9 во .пдф или некој друг формат, или знае од каде можам да го спуштам. (пратете на пп)

И дали некој чита некои бесплатни е-магазини, кои обработуваат теми од сигурност и мрежи, да препорача.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Ок, ја знам оваа страна за hakin9, ама не може да се симне, колку сто јас видов, сите статии се со плаканје.
Повеќе мислев од каде може да се симне , ако некој знае. Знам дека веројатно не е легално , ама...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,850
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно