• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

e-commerce

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Deja-Vu

Intern
28 октомври 2007
18
1
Дај кажете која е најдобра :) e-commerce скрипта.
било да е беспари или со пари
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
???
нешто да си ја грешил работата

но сепак фала за линковите
Другарче не сум ја згрешил работата. @Stigma a.k.a @Deja-vu a gledam i @QBox се регистрирани од тебе. Иста IP адреса. :rolleyes:
Мислам дека ти се доволно три јузери засега. Нели? :rolleyes:

BTW Баш ми е мило што форумот го следат наши луѓе во Бугарија. Поздрав до Велико Трново! :bye1:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Deja-Vu

Intern
28 октомври 2007
18
1
Не знам како да ти докажам дека сме различни луѓе али нема везе.
Од исто ИП може да са регистрирани и 100 различни корисника во некое интернет кафе на пример. а и нема потреба да си регистрирам 2 -3 итн јусери зашто нема од што да се кријам или да кријам , па дури и да сакам да регистрирам ќе регистрирам за тоа е тука проксито

поздрав
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Не знам како да ти докажам дека сме различни луѓе али нема везе.
Од исто ИП може да са регистрирани и 100 различни корисника во некое интернет кафе на пример. а и нема потреба да си регистрирам 2 -3 итн јусери зашто нема од што да се кријам или да кријам , па дури и да сакам да регистрирам ќе регистрирам за тоа е тука проксито

поздрав
Како и да е. Уживајте на форумот. Да не забегуваме оф топик. Поздрав уште еднаш. :bye1:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

Deja-Vu

Intern
28 октомври 2007
18
1
Ги разгледав линковите, ама да не имате некоја скрипта која ја имате испробано и оценено па да ја предложите
вака само ги читам ревјуата на сите и ми изгледа како сите да се перфектни :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,763
Мислења
850,113
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно