• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

e-Books за mp4 плеер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Маша

Practice makes perfect
24 април 2007
541
1,341
Знае некој да ми каже во кој формат треба да бидат фајловите за да се читаат на mp4 Pleer? Kонкретно станува збор за Quart mp4 M-410.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,855
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно