• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Џиновски моторцикл

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Ѕверче кое тежи цели 13 тонa...

gig_motor_1gig_motor_2gig_motor_3gig_motor_5gig_motor_6Извор:Кајгана
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Ќе го купев ама не можам да свртам во мојата улица, а пак да не зборуваме за прибирање в гаража. :LOL:
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Леле ова е ненормално големо. Ова може да се искористе за низ пустината да се возеш
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.297
Мислења
892.123
Членови
31.475
Огласи
17
Најнов член
DAVID BOMBATA
На врв Дно