Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Џејк Пол VS Мајк Тајсон - мислење ?

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.150
4.141
Скопје
hackitfree.github.io
Screenshot%202024-03-07%20at%2014.26.35.png


Само молам бога да не е наместено - да не случајно Мајк биде подмитен да биде умерен во борба - или да падне .
Би било стварно НЕСТВАРНО Џејк да победи ...
Би сакал да видам Џејк да изеде ќотек - ама како МАГАРЕ !
Брука жива Џејк - „Где чеш на Русију будало „ :eek:

ПС ( колку и да е кринџ сево ова - интересно е и пола свет ќе гледа )
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно