• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DynamicMK

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
И ти како A1 Team, среди си го потписот, мислам дека ти е преголем :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Оукеј, уште нешто за твојот нов "потпис"

Незнам колку ќе ти биде успешен банерот, на сајтот од domainlagoon јасно стои дека сакаат само членови од USA, а ти ги рекламираш на Македонски форум :)

Just suggestion :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Леле :( Не ме сфаќај погрешно.. Не реков да го смениш, туку само онака сакав да продискутирам околу тоа (и онака темава беше отворена па решив тука) :)
Мислам дека логиката ми беше на место.. Сакав само да ти помогнам бидејќи знам дека најверојатно по примерот на S.N. ќе се зачленуваа луѓе од Македонија кои ќе лажат дека се од US за да дојдат до бесплатен домен, а тоа не ти одговара ни тебе ни на тие што ќе се обидат.

Пробај со нешто друго, во моментов не ми паѓа ништо на памет што би можел да ти предложам.. Поздрав & please no hard feelings :))
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
no hard feelings at all...
така и така темата во која постирав начин како и што до бесплатен домеин е веќе избришана и не би имало никаков ефект...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно